O mnie

Osiągnięcia Sportowe

Osiągnięcia Sportowe

Reprezentantka Kadry Narodowej Polski w gimnastyce artystycznej w latach 2000-2009. 16 lat wyczynowo trenowała gimnastykę artystyczną, reprezentując Polskę na arenach międzynarodowych. Uczestniczka Mistrzostwach Świata w Baku (Azerbejdżan) w 2005 r., Patras (Grecja) w 2007 r. i Mie (Japonia) w 2009 r.; Mistrzostw Europy w Riesie (Niemcy) w 2003 r., Moskwie (Rosja) w 2006 r. oraz Turynie (Włochy) w 2008 r., a także Pucharów Świata w Portugalii, Izraelu, Holandii, Bułgarii.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dyplomowany trener gimnastyki artystycznej. Nauczyciel Gimnastyki Artystycznej w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Instruktorka Fitness i Pilates I i II stopnia.

Solistka Mira Art

Solistka Mira Art

Akrobatka i tancerka Akrobatycznego Teatru Tańca „Mira Art”. Wraz z zespołem występowała m.in. dla Szejka Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Swoje akrobatyczne umiejętności miała także okazję zaprezentować w Doha, stolicy Kataru. W 2014 r. w Warszawie jej podniebne układy podziwiał Barack Obama i Bronisław Komorowski na obchodach 25.rocznicy wygranych przez „Solidarność” wyborów czerwcowych. Dla trójmiejskiej publiczności występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni podczas Koncertów Sylwestrowych oraz w spektaklu „Przygody Sindbada Żeglarza”. Współtworzyła otwarcie Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku, ceremonię otwarcia Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Sopocie w 2014 r. oraz spektakle plenerowe Magic Malbork 2012-2014. W choreografii akrobatycznej prezentowała się również podczas XV edycji konkursu „Gdynia bez barier 2014”.

Finalistka Mam Talent

Finalistka Mam Talent

Wraz z zespołem Mira Art brała udział w IV edycji programu „Mam Talent”. Castingowy występ pierotów na aerial hoop okazał się przepustką do półfinału. W pierwszym odcinku na żywo choreografia na linach tak zachwyciła jurorów i publiczność, że głosem telewidzów zwycięski duet Elfów pokaz w finale miał zagwarantowany. Udział w programie był wielkim przeżyciem i doświadczeniem scenicznym, z którego Ania czerpie inspirację do pracy z najmłodszymi podopiecznymi.